Робота Львів: Торгівля, продажі, закупівлі - вакансії, Робота в Львові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансії в Львові / Вакансії в Львові / Вакансії Торгівля, продажі, закупівлі, Львів

На 21.01.2021 в нашій базі:  150 вакансій,   422 резюме

Робота в Львові в рубриці Торгівля, продажі, закупівліНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Торгівля, продажі, закупівлі в Львові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Торгівля, продажі, закупівлі»).


По вашому запиту знайдено: 643 вакансій
 • Требования: Образование полное высшее (экономическое или инженерно-техническое). Уровень владения английским языком средний. Опытный пользователь компьютера (офисные программы), знание программного комплекса 1С:УППдУ.

  Обязанности: контроль, работа с поставщиками

  Условия работы:

  • пятидневная рабочая неде...
 • Обов'язки: потрібен кур'єр з обов'язками торгового представника, по доставці та збільшенню товарообігу медтехніки та товарів медичного призначення.

  Вимоги: - відповідальність; - стресостійкість;

  Умови: оплата щотижнево - 3200, графік: з Пн по Пт з 8 до 5, Сб, Нд та державні свята - вихідні

  ...
 • Вимоги: Добре розвинені організаторські та комунікаційні навички. Власне авто.

  Обов'язки: Виконання завдань з розвитку продаж, розширення клієнтської бази, робота з клієнтами (в магазині та на об"єктах), ивчення товару впродовж першого місяця роботи. Робота в Житомирській області


  Умови: Офіційне працевлаштування, соціальний пакет.

  ...
 • Вимоги:

  Торгова компанія проводить набір працівників на вакансію кур'єр з доставки замовлень з інтернет магазину.
  Вага однієї посилки від 0,5 до 2 кг. (можуть працювати дівчата)
  З/п 10000 грн/міс. (можливо потижнева оплата).
  Офіційне працевлаштування.
  Іногороднім надається житло.

  ...
 • Вимоги:

  • Відповідальність.
  • Уважність.
  • Дотримання вимог конфіденційності.
  • Освіта значення не має.
  • Обов'язки:
  • Відвідування магазинів під виглядом звичайного покупця/клієнта згідно інструкції, з ціллю оцінки якості обслуговування
  • Заповнення оціночної анкети по результату відвідування.

  Умови:...

 • Поставщик нефтехимического сырья приглашает в команду: Менеджера по продажам полимеров. ЗП от 30000 грн.
  Компания за период с 2008 по 2018 год открыла 6 новых направления в
  полимерах: GPPS, HIPS, PP, HDPE, LDPE, LLDPE (полиэтелен, полистирол и полипропилен). И стала входить в пятерку крупных трейдеров Украины. Сырье предназначено для изготовления: пакетов, пищевых ...

 • Лидер продаж с/х техники по внесению удобрений, приглашает в команду: МЕНЕДЖЕРА ПО ПРОДАЖАМ с/х техники и оборудования для точного земледелия. ЗП от 25000-50000 грн

  Компания с 2010 г имеет успешный опыт работы в реализации с/х техники:EQUALIZER, BLU-JET, MONTAG, YETTER, CHEMBINE, PRECISION FARMING.

  Каким мы видим нашего кандидата:

  Профильное образование (аг...

 • Профессиональная команда, которая уже более 9 лет занимается реализацией английской обуви в Украине (Бренд Англия,производство Италия), приглашает кандидатов на вакансию:

  продавец - консультант в г.Днепр, Левый Берег ул. Нижнеднепровская, 17 (ТРЦ Караван).

  Наши магазины в Украине представлены: г.Днепр и г.Харьков.

  Что мы ценим в наших сотрудниках:

   ...
 • Вакансія: Продавец

  Коваль Александр Владимирович

  Требуется продавец кондитерской продукции - подработка пятница/суббота/воскресенье или вторник/четверг/пятница (частичная занятость).

  Компания занимается оптово-розничными продажами различной кондитерской продукции

  Вимоги:

  • Личные качества: коммуникабельность, желание работать, добросовестность, ответственность.
  • возраст от 18 до 55лет (пол не ...
 • У Всеукраїнській мережі соціальних магазинів «Сьогодні АВРОРА», яка реалізує товари за найнижчими цінами, відкрита вакансія «Продавець-торговельного залу»

  Якщо тобі вже виповнилось 18 років, ти можеш реалізуватися та розвивати себе разом з нами.

  Ми пропонуємо:

  • з/п від 6100 до 7100 грн. (погодинна ставка + премії за виконання плану, проходження перевірк...

Пошук роботи в Львові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Львові. Пошук роботи в Львові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Львів і вакансії Львові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: