Робота Львів: Наука, освіта, переклади - вакансії, Робота в Львові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Наука, освіта, переклади.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансії в Львові / Вакансії в Львові / Вакансії Наука, освіта, переклади, Львів

На 22.10.2020 в нашій базі:  195 вакансій,   358 резюме

Робота в Львові в рубриці Наука, освіта, перекладиНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Наука, освіта, переклади в Львові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Наука, освіта, переклади»).


По вашому запиту знайдено: 376 вакансій
 • Школа иностранных языков Urban Club, имеющая два филиала в г. Буча Киевской области, обладающая статусом образовательного партнера Cambridge University, ищет преподавателя английского языка. Нам нужен высококлассный специалист, способный зажечь своих разновозрастных студентов любовью к иностранному языку и кайфующий от высокой результативности своих занятий. Если вы неордина...

 • Вакансія: Преподаватель английского языка

  Школа английского языка «Lee School»

  Требования: Свободное владение разговорным английским, готовность активно проводить занятия в небольших группах, и индивидуально.

  Обязанности: Если Вы любите работать с людьми; желаете видеть, как ежедневно растет уровень знаний Ваших студентов; хотите проводить занятия весело и непринужденно; работать в дружном и веселом коллективе; не хотите проводить скучные уроки...

 • Вакансія: Учитель подготовка к школе

  Детский сад 'ЛУЧИКИ', ФОП

  Требования:

  опыт работы в сфере образования с дошкольниками; знание современных учебных пособий и методик преподавания; грамотная устная и письменная речь, общительность; креативность опыт ведения развивающих комплексных занятий.

  Условия работы: 2 раза в неделю по 2 ч

  Обязанности: Ведение развивающих занятий, подготовка к школе…

  ...
 • Company Description

  Nislo Research is a UK-based specialist writing company searching for freelance academic copywriters. Our services include business consulting, organisational research, as well as educational support, and most notably custom sample papers for international students.


  Key Responsibilities

  The ...

 • Вакансія: Вчитель молодших класів

  Дитячий арт-центр "Dolonki Club"

  Запрошуємо на роботу вчителя молодших класів - повна або часткова зайнятість, а також вчителів біології, географії - часткова зайнятість!

  Наша альтернативна лісова школа росте, і у дружню креативну команду потрібні натхненні педагоги.

  Шукаємо Вчителів, які люблять дітей і свою роботу усім серцем, поважають особистість дитини, вміють знайти підхід до кожного учня...

 • Фахівець із соціальної роботи Робочої групи з оцінки дітей, які перебувають в Луганському будинку дитини (м. Сєверодонецьк) та планування подальших дій щодо їх влаштування проекту «Підготовка до трансформації дитячого закладу в м. Сєвєродонецьку та реагування на виклики, пов’язані із захистом дітей COVID-19» (за фінансової підтримки ЮНІСЕФ)

  Термін виконання робіт: жовт...

 • Психолог Робочої групи з оцінки дітей, які перебувають в Луганському будинку дитини (м. Сєверодонецьк) та планування подальших дій щодо їх влаштування проекту «Підготовка до трансформації дитячого закладу в м. Сєвєродонецьку та реагування на виклики, пов’язані із захистом дітей COVID-19» (за фінансової підтримки ЮНІСЕФ)

  Термін виконання робіт: жовтень 2020 – квітень 20...

 • Вакансія: Музичний керівник

  Харківський міський центр зайнятості

  До дошкільного навчального закладу на постійну роботу запрошується музичний керівник.

  Вимоги: наявність попереднього медичного огляду, освіта вища

  Обов'язки: Проведення музичних занять у різних вікових групах, організація свят та розваг. звертатися за тел. ....45 Анна Петрівна.

  ...
 • Мы клиника репродуктивной медицины. Подбираем в иностранный отдел менеджера для работы с немецкими клиентами.

  Обязанности: Деловая переписка и звонки, до приезда клиентов в Украину.

  Координация клиентов, логистика, отель, клиника, аэропорт.

  Переводить для немцев рекомендации, протоколы наших врачей и так далее

  От Вас требуется: знание на высоко...

 • Требования: Высокий уровень знаний финского языка.

  Обязанности: Перевод документов с/на финский язык

  Условия: по договоренности


  В РЕЗЮМЕ УКАЗАТЬ СТОИМОСТЬ ПЕРЕВОДА С/НА ФИНСКИЙ ЯЗЫК ЗА 1800 ЗНАКОВ С ПРОБЕЛАМИ!!!!

  ...

Пошук роботи в Львові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Львові. Пошук роботи в Львові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Наука, освіта, переклади з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Львів і вакансії Львові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: