Робота Львів: Логістика, доставка, склад - вакансії, Робота в Львові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Логістика, доставка, склад.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансії в Львові / Вакансії в Львові / Вакансії Логістика, доставка, склад, Львів

На 21.10.2019 в нашій базі:  228 вакансій,   3763 резюме

Робота в Львові в рубриці Логістика, доставка, складНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Логістика, доставка, склад в Львові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Логістика, доставка, склад»).


По вашому запиту знайдено: 723 вакансій
 • Вакансія: Администратор-Диспетчер такси

  Кенгуру такси, служба такси

  В компанию такси требуется «Диспетчер такси» и "Администратор-диспетчер такси"


  • Мы ждем людей с :

  -свободным владением русским или украинским языком

  -владением ПК

  -доброжелательностью

  -коммуникабельностью

  -желанием работать и зарабатывать

  -Возможно обучение.


  • В ваши обязанности входит:
  • Наказ Міністерство соціальної політики України від 21.09.17 №1516 Международное агентство AriStar с отличной репутацией на рынке труда проводит набор девушек Party girl, hostess, bally dance, pole dance, артисты любого жанра, шоу-балет, вокалистки - в клубы Турции.
   Рассмотрим Party girl и hostes без опыта работы.
   Условия: Предоставляется бесплатное проживание в ком...

  • Комплектувальники на нічні зміни, баж. чоловіки (бажано досвід) запрошує на роботу мережа маркетів "ЛотОК". Ми пропонуємо: комфортні умови праці, стабільну та своєчасну виплату заробітної плати. Графіки роботи та більш детальна інформація за телефоном. Відкриття нових магазинів: м. Бориспіль, пров. Старовокзальний, 2-А тел. 067-246-7668, Юлія; с. Гатне, вул. Космонавтів, 1-А, т...
  • Комплектувальників на склад (баж. чоловіки) запрошує на роботу мережа маркетів "ЛотОК". Ми пропонуємо: комфортні умови праці, стабільну та своєчасну виплату заробітної плати. Графіки роботи та більш детальна інформація за телефоном. Відкриття нових магазинів: м. Бориспіль, пров. Старовокзальний, 2-А тел. 067-246-7668, Юлія; с. Гатне, вул. Космонавтів, 1-А, тел. 067-547-8668, Ал...
  • Комірник-вантажник на склад спецодягу на постійну роботу. Вимоги: баж. чол. до 40 років, без ШЗ, відповідальність, добросовістність, соцпакет. Робота в р-ні ст.м "Почайна" (пр-т С. Бандери) ...
  • Вакансія: Водитель

   Грищенко О.М., ФОП

   Водитель кат«Е» на тягач с открытым бортовым полуприцепом. Обязанности: Работа по г.Киеву и Киевской области. Условия работы: Перевозка грузов, мелкий ремонт автомобиля. Также предоставляется жильё иногородним

   ...
  • Водії-експедитори потрібні в кондитерський цех на Лісовому масиві.

   Стаж від 3 років. Знання Києва. Оплата 2 рази на місяць з авансом.

   ...
  • Вакансія: Грузчик

   ОЛФА - фармацевтическая компания

   Типография приглашает на работу:

   грузчиков

   р-н ст.м "Черниговская", ул. Магнитогорская, 1.

   Условия работы:

   З/П 10000-12000 грн.

   • нормированный рабочий день с 9:00—18:00;
   • официальное трудоустройство;
   • социальные гарантии в соответствии с КЗоТ;
   ...
  • Вакансія: Кладовщик

   Торговая компания "Шельф"

   Компании-лидеру в сфере FMCG (рыбопродукция, красная икра) на склад готовой продукции требуется КЛАДОВЩИК (Броварской р-н, с. Гоголев).

   Требования к соискателям:

   ОР кладовщиком (желательно с продуктами питания)

   Ответственность

   Обязанности:

   • Ведение схемы складирования товара в камерах и н...
  • Вакансія: Менеджер по закупкам и продажам

   ТОВ «МХ та ГУСТАВ ГЕЕСС Україна»

   Менеджер по закупкам и продажам

   Компания: ООО "МХ и ГУСТАВ ГЕЕСС УКРАИНА"

   Город: Киев

   Вид занятости: полная занятость

   Требования: опыт работы от 1 года, высшее образование

   Описание вакансии

   О компании:

   Деятельность компании ориентирована на поставки сырья. Ключевой специализацией являются растительные, натуральные, жирные масла.

   <...

  Пошук роботи в Львові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Львові. Пошук роботи в Львові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Логістика, доставка, склад з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Львів і вакансії Львові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: