Робота Львів: ЗМІ, TV, Радіо - вакансії, Робота в Львові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці ЗМІ, TV, Радіо.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансії в Львові / Вакансії в Львові / Вакансії ЗМІ, TV, Радіо, Львів

На 07.03.2021 в нашій базі:  156 вакансій,   436 резюме

Робота в Львові в рубриці ЗМІ, TV, РадіоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері ЗМІ, TV, Радіо в Львові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «ЗМІ, TV, Радіо»).


По вашому запиту знайдено: 40 вакансій
 • Требования:

  - створювати сторінки в соціальних мережах

  - налаштовувати таргетовану рекламу

  - вміти формувати контент-план

  - вміти гарно писати тексти

  - знання графічних програм для обробки фото


  Обязанности: активно вести соціальні сторінки табору в мережі, запускати таргетинг, працювати над рубриками, частково відповідати ...

 • Требования: Опыт работы от 2х лет

  Условия работы: Работа на дому

  Обязанности: Писать тексты на сайт matras.kiev.ua/

  • Гарантируем своевременную оплату
  • Работа по четко оговорённому ТЗ
  • Оплата по факту исполненной работы

  Опыт написания текстов на тему мебель приветствуется!

  ...
 • Компания AVADAMEDIA готова принять в свой дружный коллектив грамотного и самостоятельного IT Копирайтера , для написания уникальных текстов, статей . Ценим ответственность, самостоятельность в работе и готовность добиваться качественных результатов в установленные сроки.

  Требования:

  • Умение писать технически-грамотный текст
  • Владение профессио...
 • Background

  Under the overall guidance of the Team Leader of EU4DigitalUA Project, and direct guidance of the Institutional Coordinator of EU4DigitalUA Project, Local Communication Officer of EU4DigitalUA Project provides communication support to the work of the EU4DigitalUA Project Team.

  Duties and Responsibilities

  • Planning, editing and production of c...
 • Вакансія: Менеджер з комунікацій

  Киевская Школа Экономики

  Київська школа економіки (KSE) – провідний навчальний заклад України з отримання магістерського ступеню освіти у сфері економіки та менеджменту, лідер з економічних та політичних досліджень в Україні – голошує конкурс на заміщення вакантної позиції Менеджер з комунікацій.

  Ця роль підійде тим, хто поділяє наше бачення створити інтелект...

 • Вакансія: Копирайтер seo

  ФОП Яриш Ілля Ігорович

  Копирайтинг , наполнение сайта, свободный график роботы , для дополнительной информации пишите в телеграмм

  ...
 • На проектную работу (6-7 месяцев) требуются операторы обязательно с опытом репортажной съемки не менее 2-х лет на ТВ или Продакшинах. Желательно опыт съемки на фотоаппараты Canon EOS 5D Mark III-IV или SONY Alpha 7 II-III и работа с DJI Ronin (или Zhiyun-Tech). Преимущество тем, у кого есть своя подобная видео техника и квадрокоптер. Работа ежедневная по г. Харькову. Вых...
 • Компания Электромотор

  На сегодня есть Интернет магазин на пром юа. Для развития сайта и поддержания цен и наличия требуются специалист для обновления цен и наполнения сайта

  Требования:

  • Технически грамотный человек,
  • Знание экселя и опыт по наполнению сайтов

  ...

 • Вакансія: Проектний (грантовий ) менеджер

  Группа компаний 'ХАРИЗМА ГРУПП'

  Проектний (грантовий ) менеджер до Громадської організації сегменту культури і медіа.

  Очікуємо знайти відповідальну людину, яка володіє українською та англійською мовами та достатньо мобільна й активна для того, щоб створювати разом з нами та реалізовувати важливі проєкти у сфері медіа та кіно в Україні та на міжнародному рівні.

  Переважно очікуємо молодь за фах...

 • Звукорежисер

  в театр "Браво",

  ул.Гончара 79.

  ...

Пошук роботи в Львові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Львові. Пошук роботи в Львові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці ЗМІ, TV, Радіо з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Львів і вакансії Львові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: