Робота Львів: Домашній сервіс - вакансії, Робота в Львові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Домашній сервіс.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансії в Львові / Вакансії в Львові / Вакансії Домашній сервіс, Львів

На 20.04.2019 в нашій базі:  157 вакансій,   4004 резюме

Робота в Львові в рубриці Домашній сервісНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Домашній сервіс в Львові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Домашній сервіс»).


По вашому запиту знайдено: 72 вакансій
 • Вакансія: Уборщицы

  Клининговая компания "Примекс"

  Уборщицы в отделения банков срочно требуются на постоянное место работы.

  Ст.м. "Пл. Льва Толстого" (ул. Пушкинская). ГР (пн-пт): 6.30-8.30 или 7.00-9.00 (з/п 2800 грн). Тел. 050-425-7010

  Ст.м. "Университет" (ул. Б. Хмельницкого). ГР (пн-пт): 8.00-13.00 (з/п 3200 грн). Тел. 050-398-9598

  Троещина (ул. Маяковского, административный корпус). Г...

 • Хозяюшки (мойщицы-уборщицы) срочно требуются на постоянное место работы в сеть итальянских ресторанов для всей семьи "ПЕСТО". Графики работы: 3/3, 7/7, (8.30-20.30 и 11.00-23.00).

  З/п: 500 грн/смена + %.

  Месторасположения ресторанов:

  Ст.м. "Левобережная"...

 • Мойщица в ресторан срочно требуется на постоянное место работы (5 мин. от ст.м. "Вокзальная" и 10 мин. от ст.м. "Олимпийская"). График работы: 3/3, 10.30-22.30. З/п 700 грн/день. Звонить: 10.00-22.00!

  ...
 • Требования: Образование по специальности: сфера услуг, общественное питание, водительское удостоверение категории В. Опыт по ведению домашнего хозяйства и садоводства, сторонница здорового образа жизни и здорового питания, чистоплотная, любящая порядок во всем, санитарная книжка, не судимая, не болтливая, ответственная, старательная.

  Обязанности: уборка жилых и офисны...

 • Вимоги: Лежачому хворому необхідна допомога доглядальниці з досвідом роботи не менше трьох років, з медичною освітою, та базовими знаннями комп'ютера, віком до 45 років. Без шкідливих звичок.

  Обов'язки: Допомога в повсякденних справах.

  Умови: Робота в Києві з проживанням та харчуванням. Умови роботи вахтовим методом по два тижні. Заробітна плата 7000 грн за 2 ...

 • Виїзд з України: 04.05.2019
  Зарплата: 1100 євро
  Місто: Wiesenthau

  Вимоги:
  • Жінка від 35 років
  • Рівень німецької мови — середній і вище
  • Наявність біометричного паспорту

  Умови праці:
  Жінка, 70 років, вага 95 кг, має інвалідний візок, розумово нормальна, страждає на діабет діабет, ампутована нога до коліна. Жінка відвідує курс ...

 • Шукаю няню для роботи в США.

  Вимоги:Наявність американської візи.Жінка 40-55 років.

  Умови:штат Каліфорнія.проживання в сімї,6 днів на тиждень, догляд за дитиною,приготування їжі для дитини та вечері для сімї.

  Сімя :МАМА,ТАТО ,МАЛЮК 1.5 РОКУ.

  Зарплата-2000$.

  Харчування та білет оплачується.

  Термін перебування з вересня по лютий 2019.

  ...
 • Уборщицы на дневные смены срочно требуются клубу "Форсаж".

  График работы: посменно.

  З/п: 300 грн/смена (будни, Пн-Пт); 330 грн/смена (Сб, Вс). Бесплатное питание.

  Адрес клуба: ул. Гарматная, 51-А, остановка скоростного трамвая "Гарматная".

  ...
 • Мы — первый в Украине производитель и поставщик мраморной говядины в одном лице. Для работы офисных помещений и производстве, требуется уборщица

  Требования:

  • - Ответственная, аккуратная , чистоплотная.

  Обязанности:

  • -Уборка офисного помещения;
  • - Соблюдение чистоты на производстве;
  • - Мытье производственной тары.
  • Вакансія: Уборщики

   ТОВ "БЕНЕФІТ ЕФФОРТ СЕРВІС"

   Уборщики срочно требуются клининговой компании на постоянное место работы. Требования: мужчины и женщины желательно от 18 до 55 лет. Графики работы: дневные/суточные смены. Возможна подработка с ежедневными выплатами. З/п: 5900-7300 грн. Звонить строго с 09.00 до 20.00!

   ...

  Пошук роботи в Львові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Львові. Пошук роботи в Львові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Домашній сервіс з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Львів і вакансії Львові на Jobsite.