Робота Львів: Медицина, фармацевтика - вакансії, Робота в Львові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Медицина, фармацевтика.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансії в Львові / Вакансії в Львові / Вакансії Медицина, фармацевтика, Львів

На 07.03.2021 в нашій базі:  156 вакансій,   436 резюме

Робота в Львові в рубриці Медицина, фармацевтикаНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Медицина, фармацевтика в Львові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Медицина, фармацевтика»).


По вашому запиту знайдено: 355 вакансій
 • Ищу няню к двум девочкам: 1,3 и 3 года, для развития и полного ухода за детьми; семья проживает в пос. “Лесное”, район Экопарка “Фельдмана”, хорошая транспортная развязка, возможна доставка до места работы.

  График работы: вт, чт, сб, по 10 рабочих часов в день, по субботам иногда возможна работа до позднего времени или до утра следующего дня.

  Оплата: по дог...

 • Ищу няню к мальчику 1,9 лет для развития и полного ухода за ребенком, семья проживает возле ст.м. “Научная”.

  График работы: 5 дней в неделю, 8 рабочих часов в день, с 10.00.

  Оплата: по договоренности.

  Требования: свободный разговорный английский язык, опыт работы с детьми соответствующего возраста, знание этики поведения персонала в семье, методик развития...

 • Вимоги: вільне володіння українською, медична ерудиція, базова англійська, володіння комп’ютером, привітність, відповідальність.

  Обов’язки:

  • амбулаторний прийом пацієнтів, вміння проводити УЗД, кольпоскопію,забір матеріалу для лабораторних дослідженнь;
  • надання якісної медичної допомоги в рамках кваліфікаційних вимог;
  • ведення медичної документа...
 • Вакансія: Прибиральниця

  ДУ "КМЛЦ МОЗ України"

  Прибиральник (-ця) службових приміщень в державну установу.

  Графік роботи з пн по пт, час прибирання за домовленістю.

  місце роботи вул. Естонська,3

  Деталі за телефоном.

  ...
 • Вакансія: Адміністратор

  ФОП Меліхова Ю. А.

  Пропоную вакансію адміністратора, неповна зайнятість(4 години) в день,перша половина дня.

  Приватна стоматологія, розташування лівий берег. Офіційне працевлаштування.

  Вимоги: вища освіта; знання касового апарату(бажано) комунікабельність

  ...
 • Вакансія: Асистент стоматолога

  Стоматология Територия Здоровья

  Асистента стоматолога

  запрошуємо

  в стоматологію

  в р-ні ст.м. "Нивки".  ...
 • Сучасна клініка потребує асистента — стоматолога

  Вимоги:

  • 2 роки роботы за спеціальністю;
  • Знання стоматологічних матеріалів;
  • Асестування на змішаному прийомі (Терапія, ортопедія, хірургія);
  • Студентів медичних ВНЗ та інтернів — не розглядаємо;

  Умови роботи:

  • Повна зайнятість;
  • Оплата позмінна - 650грн (зміна...
 • Вакансія: Старша медична сестра

  Клініка Мануфактура

  В медичну клініку "Мануфактура" в зв'язку з розширенням потрібна Старша медична сестра. ГР: доба/три або позмінний. Вчасна виплата з/п. Офіційне працевлаштування. Медкнижка обов'язково. Надаємо житло, харчування. Адреса: Ходосівка, вул. Березнева, 2, розвозка 15 хв від ст.м "Видубичі"; с. Капітанівка, вул. Соборна, 6, розвозка від ст.м "Нивки". ...
 • Вакансія: Молодша медична сестра

  Клініка Мануфактура

  В медичну клініку "Мануфактура" в зв'язку з розширенням потрібна Молодша медична сестра. ГР: доба/три або позмінний. Вчасна виплата з/п. Офіційне працевлаштування. Медкнижка обов'язково. Надаємо житло, харчування. Адреса: Ходосівка, вул. Березнева, 2, розвозка 15 хв від ст.м "Видубичі"; с. Капітанівка, вул. Соборна, 6, розвозка від ст.м "Нивки". ...
 • Вакансія: Медсестра-анестезист

  Клініка Мануфактура

  В медичну клініку "Мануфактура" в зв'язку з розширенням потрібна Медсестра-анестезист. ГР: доба/три або позмінний. Вчасна виплата з/п. Офіційне працевлаштування. Медкнижка обов'язково. Надаємо житло, харчування. Адреса: Ходосівка, вул. Березнева, 2, розвозка 15 хв від ст.м "Видубичі"; с. Капітанівка, вул. Соборна, 6, розвозка від ст.м "Нивки". ...

Пошук роботи в Львові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Львові. Пошук роботи в Львові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Медицина, фармацевтика з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Львів і вакансії Львові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: