Робота Львів: Реклама, маркетинг, PR - вакансії, Робота в Львові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Реклама, маркетинг, PR.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансії в Львові / Вакансії в Львові / Вакансії Реклама, маркетинг, PR, Львів

На 02.03.2021 в нашій базі:  152 вакансій,   436 резюме

Робота в Львові в рубриці Реклама, маркетинг, PRНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Реклама, маркетинг, PR в Львові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Реклама, маркетинг, PR»).


По вашому запиту знайдено: 207 вакансій
 • Вакансія: Менеджер з комунікацій

  Киевская Школа Экономики

  Київська школа економіки (KSE) – провідний навчальний заклад України з отримання магістерського ступеню освіти у сфері економіки та менеджменту, лідер з економічних та політичних досліджень в Україні – голошує конкурс на заміщення вакантної позиції Менеджер з комунікацій.

  Ця роль підійде тим, хто поділяє наше бачення створити інтелект...

 • Вакансія: Діджитал SMM Менеджер

  Киевская Школа Экономики

  Київська школа економіки (KSE), провідний навчальний заклад України з отримання магістерського ступеню освіти у сфері економіки та менеджменту, лідер з економічних та політичних досліджень в Україні, оголошує конкурс на заміщення вакантної позиції Діджитал/SMM Менеджера.

  Ця роль підійде тим, хто поділ...

 • Вакансія: Інтернет-маркетолог

  НОВАЯ ТОРГОВАЯ ГРУППА

  ТОВ «НОВА ТОРГОВА ГРУПА» запрошує в свою команду інтернет-маркетолога.

  Наші основні напрямки діяльності: оптова продажа будівельних і оздоблювальних будматеріалів, формат В2В, В2С по всій території України.

  Функціональні обов’язки:

  • Настройка, запуск и контроль рекламних кампаній в Google Ads, Facebook Ads
  • Під...
 • У тебя, как у молодого специалиста, который планирует развиваться в интернет маркетинге,

  есть уникальная возможность попробовать себя на вакансию

  Помощника интернет-маркетолога

  Место расположения офиса: г. Киев, Пр. Науки 54 Б (Ближайшее метро Демиевская) Голосеевский район. Ты наш идеальный кандидат, если у тебя есть:

  • Желание внедрять в жизнь ...
 • We are inviting an experienced Content writer who wants to work and improve in the area of IT to join the team of professionals at InStandart.


  We are looking for a person for long-term cooperation who will help us write unique texts for our site and also will work on writing articles for a blog,...

 • Ми шукаємо креативного та ініціативного менеджера сайту — SMM менеджера, маркетолога, контент — менеджера, який буде вести сторінки сайту, соцмереж і наповнювати їх цікавим контентом.

  Декілька напрямків: одяг для всієї сім'ї або текстиль/ постільна білизна. Тому, є декілька робочих місць. Вакансії на повну зайнятість.

  Що пропонує роботодавець:

 • Работа удаленно, из дома. Полный рабочий день, посменный график, полная занятость – 30-40 часов в неделю.

  Обязанности:

  - Проверка объявлений на пригодность к публикации, редакция объявлений.

  - Работа с пользователями – email, телефонные звонки.

  Требования к кандидатам:

  - Знание офисных программ и уверенная работа в интернете.

  - Русский язы...

 • ООО «Марсот» является одним из самых крупных дистрибуторов алкогольных и безалкогольных напитков в Мариуполе. Компания была создана 24 года назад и успешно сотрудничает с такими производителями ТМ как Pepsi, Сандора, Садочек, Миринда, Лейс, Хрустим, Липтон; ТМ Себек; ЛВИ ТМ Грин Дей, Аджари, Вилла Крым, Марлин, Хельсинки, Довбуш, Клинков, Прайм, Др. Житник, Малиновка, Фрател...

 • Обязанности:

  • работа с досками объявлений, соц.сетями, форумами;
  • подача рекламных объявлений;
  • поиск новых партнеров и клиентов в интернет-магазин;
  • обучение и сопровождение новых партнеров;
  • работа по увеличению товарооборота.

  Требонания:

  • Средне-специальное или высшее образование;
  • Знание ПК на уровне...
 • Требуются модераторы-администраторы в крупную сеть русскоязычных сайтов за рубежом. Наши сайты uk4ru.com, de4ru.com, il4ru.com и другие.

  Работа удаленно, из дома. Полный рабочий день, посменный график, полная занятость – 30-40 часов в неделю.


  Обязанности:

  - Проверка объявлений на пригодность к публикации, редакция объявлений.

  - Работа с п...


Пошук роботи в Львові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Львові. Пошук роботи в Львові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Реклама, маркетинг, PR з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Львів і вакансії Львові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: