Вакансія Викладач французької мови, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Викладач французької мови (Intelekt_hub). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Наука, освіта, переклади / Викладач французької мови

На 19.05.2024 в нашій базі:  761 вакансій,   467 резюме

Вакансія: Викладач французької мови (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:обов'язковий

Загальна інформація про вакансію


<p>Ви цілеспрямований, амбітний та ініціативний кандидат. Ви хочете працювати онлайн та отримувати додатковий дохід від репетиторства з французької для будь-якого віку. У Вас є мінімальний досвід викладання (бажано). Ви любите навчати та готові приділяти роботі від 10 год на тиждень у будь-який зручний для Вас час.</p> <p></p> <p>Дана посада передбачає повне розуміння відповідальності, що буде лежати на Вас за знання Вашого студента. Для нас важлива Ваша пунктуальність та дисциплінованість. Ми вважаємо неприпустимим відміну заняття за 5-10 хв до заняття з боку викладача або ж учня. Оплата праці корегується в залежності від годин роботи. Найменша оплата - 200 грн/год (індивідуальне заняття рівень А1), найбільша - 2400 грн/год (групове заняття 10 учнів рівень С1). Все залежить від типу заняття (індивідуальні, парні або ж групові) та від кількості учнів. Якщо Вас цікавить детальніше про оплату праці - напишіть мені сюди та я надішлю Вам файл з нашими цінами.</p> <p></p> <p>Ми пропонуємо Вам:<br />- стабільний потік учнів;<br />- оплату праці 2 рази на тиждень;<br />- повністю віддалену роботу;<br />- вільний графік роботи;<br />- дружню команду.<br />Вже чекаю на Ваш відгук на вакансію!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вчитель англійської, репетитор ФОП Козак Н.В. 25000 грн.
Практичний психолог КЗ ХІРЦ №2 7000 грн.
Викладач-методист на напрям "Право та Міжнародне право" Школа майбутніх магістрів 20000 грн.
Нейропсихолог, педагог з сенсорної інтеграції Логопедический центр Нейр... 40000 грн.
Логопед дефектолог Логопедический центр Нейр... 40000 грн.
Викладач курсу "Перукар-модельєр" ІнфоТех, Навчальний центр 15000 грн.
Музичний керівник Дошкільний навчальний зак... 9500 грн.
Вчитель англійської мови Flash 18000 грн.
Викладач англійської мови Flash 18000 грн.
Вчитель англійської мови у літній табір Flash 4000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: