Вакансія Митний декларант, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Митний декларант (СП Оптима Фарм ). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансія: Митний декларант (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія СП «Оптіма-Фарм ЛТД» успішно процвітає 25 років на ринку України і являється однією із провідних дистриб’ютерів медичних препаратів і товарів медичного призначення запрошує до співпраці Митного декларанта. </p> <p>Відмінно розбираєтеся в митному кодексі?</p> <p> Ви набрали десятки декларацій і ручається за те, що робите це без помилок?</p> <p> Набридло бігати по митницях? </p> <p>Хочете працювати в офісі? </p> <p>Тоді Вам до нас!</p> <p>Побажання до кандидата:</p> <ul><li>Досвід роботи на посаді митний декларант від 1-го року;</li><li>Знання основ законодавства в митній сфері та зовнішньоекономічної діяльності;</li><li>Знання митного кодексу України, основ Інкотермс, нормативних актів, що регулюють митні режими і заповнення ВМД;</li><li>Впевнене знання ПК: MS Office (Word, Excel), а також знання програми MD Declaration або QDPro.</li></ul><p>Обов’язки:</p> <ul><li>Набір декларацій (ВМД) в різних митних режимах (IM, EX, TP);</li><li>Набір ВМД з митно-ліцензійного складу.</li></ul><p>Ми гарантуємо:</p> <ul><li>Стабільний графік роботи: пн-пт 9:00—18:00;</li><li>Своєчасну, конкурентоспроможну заробітну плату;</li><li>Можливість професійного кар'єрного зростання і розвиток компетенцій;</li><li>Навчання за рахунок компанії (за необхідності);</li><li>Корпоративний спортзал;</li><li>Підтримка наставника в процесі адаптації;</li><li>Офіційне працевлаштування з 1-го робочого дня;</li><li>Місце роботи:Дарницький р-н, вул. Бориспільська; для зручності співробітників організоване транспортне сполучення від м. Позняки, з Троєщини (через м.Чернігівська).</li></ul><p>Чекаєм Ваше резюме з побажанням до заробітної плати! Контактний номер телефона: Віта ....637</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водії категорії "Е" ТОВ "Компанія Аякс" 18000 грн.
Оператор склада DHL, Упаковщик DHL Globus zp 28000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій вантажних перевезень ЧП «Обуховгорвторресурсы» договірна
Гузчик-комплектовщик ТД ПОЛЯКОВ договірна
Водії кат. "В, С" ТД ПОЛЯКОВ договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: