Вакансія Бухгалтер-контролер , Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Бухгалтер-контролер (ФОП Стратілатова І.). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансія: Бухгалтер-контролер (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:38000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p>Запрошуємо бухгалтера-контролера для обліку ТМЦ та виробництва.</p> <p>Обов’язки:</p> <p> • Облік і контроль руху запасів та готової продукції.</p> <p> • Визнання та облік с/г продукції.</p> <p> • Ведення ТМЦ і пального, контроль норм.</p> <p> • Інвентаризації, звітність, робота в 1С.</p> <p>• Координація роботи обліковців на виробництві (робочі виїзди на виробництво 3 рази на тиждень, 2 дні — робота в офісі)</p> <p>Вимоги:</p> <p> • Досвід роботи від 1 року, знання бухобліку.</p> <p> • Впевнене володіння 1С та Excel.</p> <p>Ми пропонуємо:</p> <p> • Офіційне працевлаштування, стабільну зарплату, соцгарантії, медичне страхування </p> <p> • Професійний розвиток, дружній колектив.</p>имоги, побажання: <p></p> <p>Обов'язки: </p> <p>Умови: </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер з первинної документації Кредо (ФОП Герасименко А.... 30000 грн.
Обліковець Компанія «Daitor» 30000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Бухгалтер IPC Україна 35000 грн.
Бухгалтер Завод будівельних матеріа... 35000 грн.
Бухгалтер з первинної документації Завод будівельних матеріа... 35000 грн.
Головний бухгалтер Завод будівельних матеріа... 40000 грн.
Головний бухгалтер Терцентр Основ'янського р... 25000 грн.
Бухгалтер Скай Делівері договірна
Діловод Міловська селищна військо... 50000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: