Вакансія Викладач-методист на напрям "Право та Міжнародне право", Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Викладач-методист на напрям "Право та Міжнародне право" (Школа майбутніх магістрів). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Наука, освіта, переклади / Викладач-методист на напрям "Право та Міжнародне право"

На 17.06.2024 в нашій базі:  771 вакансій,   469 резюме

Вакансія: Викладач-методист на напрям "Право та Міжнародне право" (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr">Шукаємо спеціаліста з права з відповідною освітою (від рівня магістр й вище) для розвитку гілки “Право та Міжнародне право” в проєкті Школа Майбутніх Магістрів.</p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Ми - перша в Україні онлайн платформа для підготовки до вступу до магістратури. Підготували й продовжуємо готувати тисячі студентів до ЄВІ, ТЗНК та ЄФВВ. Пропонуємо всі необхідні ресурси в особистому кабінеті – від посібників та методичок до тестових завдань, вебінарів та підготовчих курсів. Будучи лідерами по всіх інших предметах, ми вирішили розвиватись і за напрямом підготовки - право. </p> <p dir="ltr">ЄФВВ з Права та Міжнародного права охоплює найоб’ємнішу програму, й вимагає ретельної та тривалої підготовки від студента. Для цього створюються та будуть продовжувати створюватись методичні матеріали, тести, конспекти та підготовчі заняття. Ми шукаємо людину, з яка буде допомагати нам розвивати цю гілку. </p> <p dir="ltr">Що ми очікуємо від кандидата:</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Освіта в галузі права (від рівня магістр й вище);</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Досвід викладання права від 1 року;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Володіння українською мовою;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Активність й проактивність, готовність розвивати свій особистий бренд у рамках проєкту.</p></li></ul><p>Основні обов'язки на даній позиції:</p> <p dir="ltr"> </p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Розвиток продукту: створення та/або доповнення-оновлення навчальних матеріалів, створення програм підготовчих курсів та власне проведення курсів;</p></li></ul><ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Активність й залученість у маркетингові активності: розвивати особистий бренд, бути “обличчям” галузі; ведення своїх соцмереж, проведення прямих ефірів, зйомка відео, проведення “питання-відповідь” сесій, написання статей тощо;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Після успішної інтеграції в компанії можливий зріст у позиції до Керівника напряму. В рамках цього буде необхідно управління своєю командою: підбір, найм та управління командою у галузі “право”: викладачами, асистентами. Мати “бачення” та бажання стати номер один на ринку.</p></li></ul><p>Що ми пропонуємо:</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Гнучкий графік - робочі години визначаються індивідуально з кандидатом;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Віддалена робота: ви можете працювати звідусіль, навіть з-за кордону;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Стартова ставка 20 000 грн + оплата за кожний проведений урок + бонуси;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Можливість зросту до керівника напряму, відтак збільшення заробітної плати, розвиток та професійний ріст, розвиток лідерства в суміжних галузях;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Розвиток особистого бренду, авторство у друкованих матеріалах;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Цікаві челендж проєкти, сучасне керівництво, крутий колектив з неформальною атмосферою та творчим підходом.</p></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Доцент, професор, викладач кафедри КНТЕУ договірна
Вихователь дитячого садочка Чарівний Кролик 30000 грн.
Адміністратор в художню студію Арт-Студія «Творча Кухня» 15000 грн.
Вихователь дитячого садка Веселка 19000 грн.
Вихователь дитячого садка Веселка 18000 грн.
Менеджер з продажів (для проведення курсів) Тренд навчальна студія 5000 грн.
Викладач англійської мови Flash 20000 грн.
Вчитель англійської мови Flash 18000 грн.
Викладач англійської мови Flash 18000 грн.
Керівник освітнього проєкту (ринок США) Flash 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: