Вакансія Помічник керівника, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Помічник керівника (Петренко І.М.). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Офісний персонал / Помічник керівника

На 04.12.2025 в нашій базі:  962 вакансій,   485 резюме

Вакансія: Помічник керівника (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:13000 грн
  • Місто:Полтава
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr">Чим ми займаємось? Ми — дистриб’ютор продуктів харчування. А саме: рибо-снекова група товарів, дитячі солодощі та кава.</p> <p></p> <p dir="ltr">Шукаємо людину, яка буде:</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Виконувати прямі доручення керівника (частина Ваших доручень будуть засновані на ваших уміннях та знаннях);</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Займатися пошуком та аналізом інформації (знаходити найкращі практики, втілювати нові рішення);</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Займатися обробкою та консолідацією інформації, підготовкою оглядів та резюмуванням;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Брати участь у підготовці та організації різних заходів для підрозділу.</p></li></ul><p></p> <p dir="ltr">Що ми пропонуємо:</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Впевненість у завтрашньому дні;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Повну зайнятість;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Зручний графік роботи 5/2;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Стабільну заробітну плату;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Компенсації за авто;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Оплачувані відпустки;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Відділена робота;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Можливість навчатися та розвиватися: безкоштовні/частково оплачувані внутрішні та зовнішні програми професійного навчання, курси, тощо.</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Стати частинкою молодого та дружнього колективу;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Корпоративи;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Цікаві та додаткові бонуси за твої досягнення;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Кар'єрний ріст.</p></li></ul><p></p> <p dir="ltr">Наші вимоги:</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Впевнений користувач ПК;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Вміння знаходити нестандартні рішення;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Комунікабельний;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Цілеспрямований;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Активний;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Багатозадачний;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Пунктуальний;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Бажаєш досягати більшого;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Є бажання розвиватися.</p></li></ul><p></p> <p>Чекаємо на ваш відгук! Записуйтесь одразу на співбесіду за номером ...., або надсилайте своє резюме</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:



Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по роботі з клієнтами на угорській, або словацькій... All Investment West 52000 грн.
Інспектор з кадрів Інститут нейрохірургії 17000 грн.
Менеджер із збуту ИАС, ПрАО 16000 грн.
Diplomatic Assistant Посольство Японії в Украї... 71000 грн.
????Агент елітної нерухомості, Менеджер з продажу (Оренда-Пр... IZIHouse. Элитная Недвижи... 92000 грн.
Агент елітної нерухомості, без прив'язки до офісу (віддалено... IZIHouse. Элитная Недвижи... 92000 грн.
Оператор-логіст СПД Суяшов договірна
Офіс-менеджер Іванілова Наталія Анатолі... 20000 грн.
Офіс-менеджер ФОП Радкевич Юрій Вадимов... 25000 грн.
Офіс-менеджер Адвокатське Бюро «Олексан... 20000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: