Вакансія Вчитель англійської, репетитор, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Вчитель англійської, репетитор (ФОП Козак Н.В.). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Наука, освіта, переклади / Вчитель англійської, репетитор

На 17.06.2024 в нашій базі:  771 вакансій,   469 резюме

Вакансія: Вчитель англійської, репетитор (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Опис вакансії</p> <p><strong>Ми — креативна школа англійської мови для дорослих. </strong>Ми не лише навчаємо, але і закохуємо своїх учнів в англійську мову. Ми стаємо їм не лише вчителями, але й друзями і порадниками. Наші заняття це не просто вивчення англійської мови, але й отримання корисної інформації про різні сфери життя. Наші учні обирають нас, бо тут цікаво, пізнавально та весело.</p> <p>У нас молода компанія і невеликий колектив, тому ми стараємося кожному запропонувати найкращі умови праці та цінуємо не лише наших клієнтів, але й наших вчителів. Не барися і ставай частиною команди!</p> <p><strong>Викладач, якого ми шукаємо:</strong></p> <ul><li><strong>знає англійську на рівні С1</strong>;</li><li><strong>має вищу або не завершену вищу освіту пов’язану з професією;</strong></li><li>постійно розвиваєтеся і прокачуєте свої навички, адже у нас є можливість кар'єрного зростання;</li><li>знає, як досягнути результату швидко та ефективно;</li><li>креативний та стресостійкий;</li><li>дружній та ввічливий;</li><li>відповідальний та пунктуальний;</li></ul><p><strong>Обов’язки нашого викладача</strong>:</p> <ul><li>працювати зі студентами на ZOOM або SKYPE платформах за уже підготовленими матеріалами (готування до уроку займає не більше ніж 15 хв)</li><li>вчасно починати і закінчувати заняття (наше заняття триває 1 год)</li><li>пройти <strong>безкоштовне навчання</strong>, яке допоможе тобі розібратися в роботі, а також будеш мати підтримку від наших менторів.</li><li>задавати домашнє завдання чи інша комунікація зі студентами (не більше 10 хв в день)</li></ul><p><strong>Що пропонуємо ми?</strong></p> <ul><li>робота підійде для тих, хто шукає <strong>основне місце роботи або додатковий заробіток</strong>;</li><li>у нас <strong>не має мінімальної кількості годин</strong>, які ти повинен відпрацювати;</li><li>ти сам можеш вибирати зручний для себе графік;</li><li><strong>п</strong><strong>овністю віддалений режим роботи;</strong></li><li>ви зможете змінювати режими роботи: індивідуальні чи групові заняття, загальна чи бізнес англійська, англійська для себе чи підготовка до міжнародних іспитів;</li><li><strong>ми працюємо з дорослими;</strong></li><li>ми пропонуємо <strong>стабільну заробітню плату</strong> двічі в місяць, без затримок, а також приємні бонуси;</li><li>ми пропонуємо заробітню плату, яка є вище ринкової;</li><li>ми допомагаємо тобі у вирішенні будь-яких питань чи проблем;</li></ul><p><strong>Ми чекаємо людей навіть з невеликим досвідом або його відсутністю, адже ми тебе навчимо усьому. Головне — твоє бажання та мотивація працювати у даній сфері та знання англійської.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Доцент, професор, викладач кафедри КНТЕУ договірна
Вихователь дитячого садочка Чарівний Кролик 30000 грн.
Адміністратор в художню студію Арт-Студія «Творча Кухня» 15000 грн.
Вихователь дитячого садка Веселка 19000 грн.
Вихователь дитячого садка Веселка 18000 грн.
Менеджер з продажів (для проведення курсів) Тренд навчальна студія 5000 грн.
Викладач англійської мови Flash 20000 грн.
Вчитель англійської мови Flash 18000 грн.
Викладач англійської мови Flash 18000 грн.
Керівник освітнього проєкту (ринок США) Flash 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: