Вакансія Digital Marketing Manager, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Digital Marketing Manager (Навигатор, рекрутинговая компания). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансія: Digital Marketing Manager (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:35000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт, національний виробник вагового обладнання і конструкцій для складних вагових проектів, оголошує конкурс на зайняття вакантної позиції <strong>Digital</strong> <strong>Marketing</strong> <strong>Manager</strong><strong>.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>На цій позиції Ви будете: </strong></p> <ul><li> аналізувати ринок (конкурентів, клієнтів);</li><li> будувати конверсійні воронки для досягнення оптимальних значень конверсії;</li><li> розробляти та реалізовувати контент-стратегії;</li><li> налаштовувати та вести рекламні кампанії в Google Ads та Facebook BM із досягненням цільових показників CPL, постійно працювати підвищенням ROMI;</li><li> налаштовувати та запускати E-mail розсилки;</li><li> вести пошук нових каналів ефективного залучення клієнтів;</li><li> аналізувати ефективність маркетинг функції;</li><li> організовувати участь компанії в івентах та профільних виставках;</li><li> підвищувати brand awareness: публікації в ЗМІ, розробка презентацій, замовлення POS-продукції;</li><li> працювати з підрядниками: зйомка відео, фотосесії, розробка дизайну, написання статей, тощо.</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>В/о (профільна освіта або додаткові сертифікації і навчання з digital marketing)</li><li>2+ років в якості digital marketing manager;</li><li>досвід в просуванні промислових/виробничих брендів буде великим плюсом;</li><li>досвід налаштування і трекінгу ефективності реклами в Google та Facebook;</li><li>успішний досвід запуску E-mail розсилок;</li><li>сильні аналітичні навички;</li><li>бажання розвиватись і вміння швидко вчитися новому; </li><li>ініциативність.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>ставку від 30000 грн. + бонуси по KPI</li><li>повний соц.пакет згідно КЗПП</li><li>дружню атмосферу в команді крутих професіоналів</li><li>комфортні умови праці (зручний офіс з кімнатою для відпочинку), <strong>Подільский р-н, Куреневка</strong></li><li>навчання і тренинги за рахунок компанії</li><li>можливість зростати як вертикально, так і горизонтально в рамках групи компаній</li></ul><p>Чекаємо на Ваше резюме на адресу можна задати в телеграм увагу, що кандидати, що вказали свої зарплатні очікування, розглядаються нами у першу чергу.</p> <p>Ми обов’язково зв’яжемось з Вами у разі відповідності вимогам.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Реклама, маркетинг, PR»:Вакансія Компанія Зарплата
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга 1500 грн.
Мерчандайзер Агентство мерчандайзинга 1500 грн.
Мерчандайзер Агентство мерчандайзинга 2000 грн.
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга 1400 грн.
Мерчандайзер Агентство мерчандайзинга 1600 грн.
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга 1000 грн.
Мерчандайзер Агентство мерчандайзинга 1000 грн.
Мерчандайзер Агентство мерчандайзинга 1500 грн.
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга ... 1600 грн.
Мерчендайзер Агентство мерчандайзинга ... 1100 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: