Вакансія Контент-менеджер, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Контент-менеджер (ТОВ «Системи для бізнесу»). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії IT, WEB фахівці / Контент-менеджер

На 21.02.2024 в нашій базі:  701 вакансій,   457 резюме

Вакансія: Контент-менеджер (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Опис вакансії</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>Компанія «Системи для бізнесу» шукає в команду контент-менеджера. Якщо Ви спеціаліст з активною життєвою позицією, маєте досвід у цій сфері, Вам цікаві нові проекти і постійний розвиток, Ви готові брати участь у стратегічних сесіях компанії та бути одним з її лідерів — тоді ми чекаємо саме на Вас!</p> <p></p> <p><strong>Про нас:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>На ринку автоматизації бізнес процесів більше 20 років (sys2biz.com.ua/), стрімко розвиваємось, впроваджуючи електронні продажі і сучасні технології.</li></ul><ul><li>Наші соцмережі 20 000 клієнтів в Україні щоденно використовують в роботі наші продукти та послуги.</li></ul><ul><li>Регулярно організовуємо навчальні та маркетингові заходи для клієнтів і партнерів, маємо свою онлайн платформу для навчання користувачів.</li></ul><ul><li>Ми віримо в те, що високі технології змінюють світ на краще. Працюємо, щоб зробити бізнес нашого клієнта автоматизованим та системним!</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong><strong></strong><strong><br /></strong></p> <ul><li>Гідна своєчасна оплата праці, оклад+КРІ;</li></ul><ul><li>Офіційне працевлаштування, робочий день з 9 до 18.00, субота, неділя — вихідні;</li></ul><ul><li>Офіс в центрі міста;</li></ul><ul><li>Відпустка 24 дня;</li></ul><ul><li>Тренінги, підвищення кваліфікації за рахунок компанії;</li></ul><ul><li>Робота в молодій енергійній команді професіоналів з цікавими проектами;</li></ul><ul><li>Корпоративне життя — невід'ємна частина нашого колективу;</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong><strong><br /></strong></p> <ul><li>Адміністрування сайту компанії, підготовка та публікація контенту на сайті;</li></ul><ul><li>Налагодження та супровід системи розсилки;</li></ul><ul><li>Розміщення контенту в соціальних мережах;</li></ul><ul><li>Підбір візуального оформлення постів та статей (основи роботи з графічними програмами).</li></ul><p><strong>Вимоги та побажання до кандидата:</strong></p> <ul><li>Бажано вища освіта (економіка, маркетинг, журналістика, ІТ);</li></ul><ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року;</li></ul><ul><li>Наявність кейсів, портфоліо і готових проектів;</li></ul><ul><li>Володіння інструментами веб-аналітики;</li></ul><ul><li>Увага до деталей, відповідальність, акуратність і точність;</li></ul><ul><li>Уміння працювати в чітких часових рамках, багатозадачність;</li></ul><ul><li>Грамотна письмова і усна мова.</li></ul><p>Чекаємо на Ваші резюме!</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Data analyst, Data science, Product Analytics Specialist, Bu... LLC iKrok договірна
Tech Lead Angular (ionic) LLC iKrok 150000 грн.
Веб-мастер Приватний міні-садочок договірна
SMM specialist Art-sites, маркетингове а... договірна
SEO-спеціаліст, маркетолог ООО ПКФ 2Д договірна
Мастер по ремонту компьютеров Smart-Service, сервисный ... 30000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 72000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Machine Learning Engineer with Computer Vision IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: