Вакансія Адміністратор залу, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Адміністратор залу (Фітнес-центр Шмєль). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Туризм та спорт / Адміністратор залу

На 22.02.2024 в нашій базі:  701 вакансій,   457 резюме

Вакансія: Адміністратор залу (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Фітнес-центр "Шмєль" - це не просто місце для тренувань, це космічне пригодництво у світі здоров'я та енергії. Ми шукаємо адміністратора залу, який буде не лише відповідати за порядок, але і створювати якісну і гарну атмосферу.</p> <p></p> <p>Ми можемо розглянути кандидатуру як студентів, так і кандидатів без досвіду.</p> <p></p> <p>Вимоги до кандидата:</p> <ul><li>Відповідальність;</li><li>Охайність;</li><li>Пунктуальність;</li><li>Привітність та позитивність;</li><li>Енергійність та комунікабельність;</li></ul><p>Обов’язки посади:</p> <ul><li>Забезпечення відмінного обслуговування гостей та членів клубу;</li><li>Контроль порядку та чистоти у фітнес-залі;</li><li>Організація та супровід тренувань;</li><li>Взаємодія з тренерським складом та клієнтами.</li></ul><p>Умови праці:</p> <ul><li>Графік роботи 4/2 з 9:00 до 21:00;</li><li>Оплачуване стажування та навчання;</li><li>Заробітна плата у розмірі 25 000 грн;</li><li>Робота у команді з молодим колективом, та одними з найкращих тренерів України.</li></ul><p></p> <p>Приготуйтеся до нових висот - у "Шмєль" кожен момент - це заряд енергії та задоволення! Залишайте ваші резюме у відгуках, або пишіть нашому HR-менеджеру на телеграм: hrshmel, ми чекаємо на вас.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Туризм та спорт»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по туризму в турфирму ФОП Делікатна Т.В. договірна
Техник в фитнес клуб ООО Спорт Вам 15000 грн.
Тренер з функціональних та силових тренувань Центр сімейного дозвілля ... 10000 грн.
Адміністратор готелю заміського комплексу ТОВ «Кубертен 22» 960 грн.
Туристичний менеджер (без досвіду) Ювілс 13000 грн.
Екскурсовод ТОВ «Ведмежий притулок-До... договірна
Фитнес-тренер, -инструктор Чомов Сергій Валентинович договірна
Тренер/інструктор з пілатесу, стретчингу, функціоналу ФОП Дороніна Г.О. договірна
Менеджер з туризму USB-Travel 15000 грн.
Гід-інструктор сплавів на байдарках Active Rest 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: