Вакансія Product manager, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Product manager (Кит-групп). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансія: Product manager (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p>Компанія <strong>«KИТ Груп»</strong> — сучасна міжнародна фінансова компанія. Наші філіали розташовані у 24 областях України та в деяких країнах Європи. Компанія успішно та динамічно розвивається та постійно збільшує обсяги операцій.</p> <p>Сайт нашої компанії: kitgroup.ua.</p> <p>Гроші люблять професіоналів! Запрошуємо до своєї команди<strong> Product manager.</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Вища освіта.</li><li>Досвід роботи на посаді продакт-менеджера - від 2-х років.</li><li>Знання англійської мови на рівні Upper Intermediate (письмове та усне мовлення) - буде перевагою.</li><li>Досвід роботи у фінансовому секторі - буде перевагою.</li><li>Навички проведення переговорів.</li><li>Лідерські якості, системне мислення, результативність.</li><li>Готовність працювати ненормований робочий день.</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Створення, впровадження та розвиток нових продуктів, комбінування існуючих продуктів, збільшення продажів.</li><li>Участь у формуванні конкурентних тарифів.</li><li>Аналіз Європейського та Українського ринку, участь у ціноутворенні на продукти, що направлені на задоволення потреб клієнтів.</li><li>Формування стратегії розвитку продуктового напрямку, в тому числі з точки зору залучення і утримання користувачів/партнерів.</li><li>Вивчення ринку фінансових послуг та тенденцій його розвитку, аналіз ринкових можливостей (аналіз попиту та споживання, мотивації та коливання, діяльності конкурентів).</li><li>Організація та проведення заходів щодо формування споживчого попиту на послуги компанії, стимулювання продажів, координація проведення окремих видів рекламних кампаній.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Графік роботи: пн-пт з 09:30 до 18:30.</li><li>Комфортний офіс біля метро Палац Спорту.</li><li>Цікаві задачі та можливість професійного росту.</li><li>Конкурентний рівень заробітної плати.</li><li>Робота в стабільній компанії, що постійно розвивається, з 15-річною історією успіху на фінансовому ринку!</li></ul><p>У нас чудова та професійна команда, з якою вам буде приємно працювати ;)</p> <p>Якщо ви відповідаєте вимогам та хочете приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме з вказаним рівнем бажаної заробітної плати.</p> <p><strong><br /></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Економіст Компанія «Міліг» 40000 грн.
Економіст Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Product manager Кит-групп договірна
Бізнес-аналітик Кит-групп договірна
Касир в пункт обміну валют ТОВ Магнат 10000 грн.
Операціоніст Кит-групп договірна
Головний економіст Терра Фуд договірна
Фінансовий аналітик Терра Фуд 50000 грн.
Фахівець з технічної підтримки ПрАТ «Банк Фамільний» договірна
Фахівець по роботі з банківськими установами і фінансовими к... ПрАТ «Банк Фамільний» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: