Вакансія Водій зі своїм легковим авто, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Водій зі своїм легковим авто (Кит-групп). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Логістика, доставка, склад / Водій зі своїм легковим авто

На 02.10.2023 в нашій базі:  964 вакансій,   643 резюме

Вакансія: Водій зі своїм легковим авто (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Луцьк
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>«KИТ Груп»</strong> — одна з найпопулярніших мереж пунктів обміну валют в Україні. Одна з переваг компанії — надання комплексу фінансових послуг: обмін — платіж — інкасація. На сьогоднішній день ніхто з конкурентів не може надати подібний комплекс. Наші філіали розташовані у 24 областях України та в одній країні Європи. Компанія успішно та динамічно розвивалася до початку війни, а зараз активно відновлює свою роботу та збільшує обсяги операцій.</p> <p>Сайт нашої компанії: kitgroup.ua</p> <p>Гроші люблять професіоналів! Запрошуємо до своєї команди <strong>Водія зі своїм легковим автомобілем</strong>.</p> <p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>Робота з напарником інкасатором;</li><li>Своєчасне виконання поставлених завдань;</li><li>Збереження та своєчасна доставка ввірених ТМЦ;</li><li>Ведення звітної документації з маршруту та використаного палива.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи з матеріальними цінностями — від 3 років;</li><li>Водійський стаж — від 5 років;</li><li>Проживання безпосередньо у місті Луцьк;</li><li>Пунктуальність, відповідальність, здатність приймати самостійні рішення у нестандартних ситуаціях;</li><li>Автомобіль бюджетна іномарка не старіше 2008 року, наявність ГБО (бажано).</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>Пн-пт 09:00—18:00, субота за вимогою (переробки додатково оплачуються);</li><li>Короткотривалі відрядження за межі міста (додатково оплачуються);</li><li>Компанія повність компенсує витрати на паливо;</li><li>Гарантована своєчасна виплата зарплати (2 рази на місяць);</li><li>Робота в стабільній компанії, що постійно розвивається, з 15-річною історією успіху на фінансовому ринку.</li></ul><p>Якщо Вам потрібна стабільна робота, телефонуйте нам прямо зараз!<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Сборщики светильников ТОВ "ГЕОТОН" договірна
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Грузчик-приемщик ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Грузчик-приемщик ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Водій категорії "С" "С1" на вантажний автомобіль 5-10т. ФОП Ладан В.В. 20000 грн.
Водій категорії "С" "С1" ФОП Ладан В.В. 20000 грн.
Водій кат. "В, С" (надаємо житло) Региональный Союз 13000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: