Вакансія Агент з продажу модульних будинків, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Агент з продажу модульних будинків (Comfort Frame Company). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Нерухомість та страхування / Агент з продажу модульних будинків

На 02.10.2023 в нашій базі:  963 вакансій,   643 резюме

Вакансія: Агент з продажу модульних будинків (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Луцьк
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:додатковий заробіток

Загальна інформація про вакансію


<p>Доброго дня, ми Comfort Frame Company — виробник модульних каркасних будинків і ми шукаємо агента з продажу модульних!<br /></p> <p>Наша мета — забезпечити якісним, мобільним, екологічним, а головне доступним житлом якнайбільше людей. І для досягнення нашої мети нам необхідні помічники.</p> <p><strong>Кого ми шукаємо?</strong></p> <ul><li>Ми шукаємо агентів з продажу модульних будинків. Людину, що хоче заробляти та зацікавлена у додатковому доході, підробітку.</li><li>Ви самостійно керуєте власним часом, тим як продавати та коли це робити. З нашого боку немає контролю, встановлених показників ефективності та планів продажів.</li><li>Ви привели клієнта, що здійснив покупку — ми виплатили комісію</li></ul><p><strong>Що ми очікуємо від вас?</strong></p> <ul><li>Продаж модульних будинків. Привели клієнта, отримали комісійні.</li></ul><p><strong>Ми гарантуємо:</strong></p> <ul><li>Своєчасну плату ваших послуг — відсоток комісії від кожного об'єкта, придбаного клієнтом, що ви привели.</li><li>Усю необхідну інформацію про будинки, технологію будівництва ми надаємо. Також забезпечуємо фото та відео матеріалами для створення оголошень в соціальних мережах та спеціалізованих сайтах.</li></ul><p>Зацікавила пропозиція?</p> <p>Заповніть форму за посиланням або телефонуйте за номером вказаним у вакансії:</p> <p>forms.gle/CB2QRHYEkM6TkpDF7  <br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Специалист по страхованию Евролайф Украина 12500 грн.
Експерт, менеджер з нерухомості The Capital 35000 грн.
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 30000 грн.
Офіс-менеджер АН Алмаз 5000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: