Вакансія Менеджер з продажу меблів, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Менеджер з продажу меблів (Королівство меблів (ФОП Войтюк В.Г.)). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Офісний персонал / Менеджер з продажу меблів

На 19.05.2024 в нашій базі:  761 вакансій,   467 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу меблів (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Луцьк
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Меблевий салон "Королівство меблів" (офіційний дилер 200 меблевих фабрик) запрошує на роботу Менеджера з продажу меблів у м. Луцьк</strong></p> <p><strong>Якщо Ви маєте досвід роботи у сфері продажу меблів, розумієте базові техніки та суть продажу та впевнено ними користуєтесь, маєте креативне мислення, є енергійні та націлені на результативну роботу, відповідаєте всім перерахованим вимогам даного оголошення - Вам до нас!</strong></p> <p><strong>Справитися з поставленим завданням, буде легше, якщо Ви:</strong></p> <ul><li>вмієте аргументовано переконувати</li><li>є впевненим оратором</li><li>маєте аналітичні здібності </li><li>маєте хорошу пам'ять для вивчення великої кількості інформації</li><li>комунікабельні</li><li>мобільні</li><li>стресостійкі</li><li>самоконтрольовані </li><li>перфекційно впевнений користувач ПК !</li><li>маєте бажання вчитися і професійно рости</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>: </p> <ul><li>Привабливі умови праці (офіційне працевлаштування, повна зайнятість, позитивний дружній колектив). </li><li>Заробітна плата — від 20 000 грн. і вище. Ставка + % з продажу (прив'язка до особистого результату).</li><li>Заробітна плата виплачується завжди вчасно.</li><li>Оплачуване стажування<strong>.</strong> </li><li>Перспектива фінансового зростання. Можливість впливати на результат, імпровізувати та впроваджувати нові рішення. </li><li>Можливість самореалізації.</li><li>Плаваючий графік роботи: 5 днів робочих / 2 дні вихідних на вибір, з 10.00 до<ul><li>19.00. Меблевий салон знаходиться у м. Луцьку, вул. Єршова, 11, 3 поверх, ТЦ "Глобус". </li><li>Навчання від виробників.</li><li>Смачна кава і дружній колектив.</li></ul></li><li><strong>Обов'язки</strong>: <p></p> <p>Вивчення та знання широкого спектру асортименту; оформлення, ведення та контроль замовлення; залучення нових покупців; планування та аналітика продажів.</p> <p>Якщо Ви бачите, що це ідеальна вакансія для Вас — скидайте своє резюме на e-mail: і ми Вам зателефонуємо.</p> <p>Контактна інформація:</p> <p>Керівник відділу з продажу </p> <p>Войтюк Вікторія — ...</p> </li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник бухгалтера ТОВ Елма-консалтинг 20000 грн.
Program Associate PATH договірна
Менеджер з продажу Сімпатік Груп 17000 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 35000 грн.
Hr-специалист-психолог Dispatch42 30000 грн.
Менеджер з адміністративної діяльності Київський міський Будинок... 14500 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами TechExpert договірна
Юрисконсульт ТОВ «Автокомпоненти «АВТЕ... 35000 грн.
Адміністратор Интегра, ООО 19100 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: