Вакансія Комірник, комплектувальник замовлень, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Комірник, комплектувальник замовлень (HRAgencyKrop (Gold Leader Group, Sp. z oo)). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Логістика, доставка, склад / Комірник, комплектувальник замовлень

На 30.01.2023 в нашій базі:  625 вакансій,   609 резюме

Вакансія: Комірник, комплектувальник замовлень (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Тернопіль
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Привіт! Ми, агенція з працевлаштування в Україні, країнах ЄС. Сьогодні шукаємо персонал для української компанії-виробника Mayer-Pro, експерта в проектуванні, виробництві комплектуючих для посівної і ґрунтообробної техніки.</p> <p></p> <p>Запрошуємо до сучасної молодої команди працівників аграрного сектору<strong> комірника-комплектувальника замовлень на склад запчастин до с/г техніки.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>Обов’язки:</p> <ul><li>Збір та комплектація товару згідно накладних</li><li>Упаковка та відправка товару</li><li>Ведення обліку товарів, проведення інвентаризацій</li><li>Підтримка чистоти та порядку на складі</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>порядність, чесність, акуратність, відповідальність в роботі</li><li>впевнений користувач ПК</li><li>водійське посвідчення</li><li>бажання вчитись та розвиватись</li></ul><p>Ми пропонуємо: <br /></p> <ul><li>Оплачуване стажування.</li><li>Можливість кар‘єрного росту.</li><li>Графік роботи: з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00</li><li>Комфортний, облаштований офіс та склад</li><li>Офіційне оформлення</li></ul><p>Хочеш стати частиною нашої команди? Відправляй своє резюме, якщо твої скіли відповідають нашим очікуванням — ми ОБОВ’ЯЗКО запросимо тебе на співбесіду!  <br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій-вантажник ТОВ «КОМПАНІЯ ЕКО ГАРАНТ» 15000 грн.
Водитель-грузчик ТОВ «КОМПАНІЯ ЕКО ГАРАНТ» 15000 грн.
Карщик-вантажник ФОП ЛАДАН В.В. 15000 грн.
Карщик-вантажник ФОП ЛАДАН В.В. 15000 грн.
Карщик-грузчик ФОП ЛАДАН В.В. 15000 грн.
Карщик-грузчик ФОП ЛАДАН В.В. 15000 грн.
Приймальник вторинної сировини в Київ (житло) Макулатура UA договірна
Приймальник вторинної сировини в Київ (житло) Макулатура UA договірна
Приймальник вторинної сировини в Київ (житло) Макулатура UA договірна
Приймальник вторинної сировини в Київ (житло) Макулатура UA договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: