Вакансія Головний бухгалтер, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Головний бухгалтер (WinWork (ФЛП Лебедева В.Г.)). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

Вакансія: Головний бухгалтер (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>У центр інтер'єрних рішень потрібен Головний бухгалтер.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong><strong>Ми пропонуємо:</strong></strong></p> <p><strong><strong><br /></strong></strong></p> <ul><li>графік роботи: 9.00−18:00, ПН - ПТ;</li><li>офіційне працевлаштування і всі соціальні гарантії відповідального роботодавця;</li><li>комфортні умови праці в дружньому колективі професіоналів.</li></ul><p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>ведення бухгалтерського обліку ТОВ з ПДВ;</li><li>підготовка та подання всіх видів звітності по ТОВ;</li><li>ведення  бухгалтерського та управлінського обліку.</li></ul><p><strong>Що потрібно знати:</strong></p> <p></p> <ul><li>досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років;</li><li> досвід роботи в 1С  (УТП);</li><li>знання усіх ділянок бухгалтерського обліку;</li><li>вища освіта. </li></ul><p>Якщо Вас зацікавила дана вакансія — надсилайте, будь ласка, своє резюме.</p> <p>Якщо залишилися запитання — телефонуйте: ....44 Вікторія.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Викладач, працівник бухгалтерії Черкаський художньо-техні... договірна
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 6550 грн.
Бухгалтер ТОВ «Житомирський молочни... договірна
Аналітик Private Invest Consulting... 33000 грн.
Головний бухгалтер КНП «Київська міська клін... договірна
Бухгалтер з обліку основних засобів КНП «Київська міська клін... договірна
Заступник директора з економічних питань КНП «Київська міська клін... договірна
Фахівець з публічних закупівель КНП «Київська міська клін... договірна
Економіст КНП «Київська міська клін... договірна
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 6500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: