Вакансія Aніматор, Єгипет, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Aніматор, Єгипет (Animation Work). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Сфера розваг / Aніматор, Єгипет

На 27.06.2022 в нашій базі:  275 вакансій,   572 резюме

Вакансія: Aніматор, Єгипет (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Єгипет
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Що ми тобі пропонуємо та гарантуємо:</p> <p>Проживання на території готелю в гостьових номерах з першого дня перебування<br /></p> <p>Зарплата 350-450$ + %</p> <p>Продовження візи за рахунок компані</p> <p>Квиток назад після закінчення шестимісячного контракт</p> <p>Підтримка та допомога протягом всієї роботи</p> <p>3-разове харчування за системою «Все включено» (шведський стіл</p> <p>Безцінний досвід спілкування та знайомств з людьми з різних точок світу</p> <p>Вимоги:</p> <p>• Дівчата та хлопці</p> <p>• Бути енергійним, усміхненим та радісним</p> <p>• Приваблива зовнішність • Організованість • Вміння працювати у команді</p> <p>Умови роботи:</p> <p>Проводити різні активіті: ігри, зарядку, аеробіку тощо,</p> <p>Підтримувати контакт із гостями, дружити з ними</p> <p>Для дитячих аніматорів: слідувати дитячій програмі за розкладом</p> <p>Присутня або брати участь у вечірніх шоу та отримувати %</p> <p>Якщо ви хочете працювати з нами, зв'яжіться з менеджером, заповніть анкету та почніть процес працевлаштування </p> <p>Залишайте ваші відгуки на сайті, пишіть і ставте будь-які питання тут або на номер ....709 (Вотсапп і Телеграм)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Сфера розваг»:Вакансія Компанія Зарплата
Хостес в клубе, баре KENjob 30000 грн.
Вокалист KENjob 30000 грн.
Танцовщик KENjob 30000 грн.
Официант в новый караоке бар, можно без опыта TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Танцовщица шоу-балета в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 20000 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Официант в новый караоке бар, можно без опыта TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Пиджей в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Фотомодель, модель Александр Величко 12000 грн.
Администратор DICTATOR Club 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: