Вакансія Продавець-консультант в салон меблів ТЦ «Аракс» (ст.м.Теремки), Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Продавець-консультант в салон меблів ТЦ «Аракс» (ст.м.Теремки) (ТОВ «Вегас Україна»). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Продавець-консультант в салон меблів ТЦ «Аракс» (ст.м.Теремки)

На 05.08.2021 в нашій базі:  221 вакансій,   498 резюме

Вакансія: Продавець-консультант в салон меблів ТЦ «Аракс» (ст.м.Теремки) (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:16000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТОВ «Вегас Україна»</strong> — міжнародна компанія з виробництва та продажу ортопедичних матраців та аксесуарів для сну з мережею салонів по Україні.</p> <p><strong>У зв’язку з розширенням оголошуємо конкурс на заміщення посади «продавець-консультант» та пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування з 1-го дня;</li><li>Оплачуване стажування;</li><li>Оплачувану відпустку;</li><li>Конкурентний рівень заробітної плати співробітника: 12000−16000 грн. (ставка+%);</li><li>Своєчасну виплату заробітої плати 2 рази на місяць;</li><li>Нагороди за досягнення: премії, бонуси, призи за перемогу в конкурсах, поїздки за кордон, подарунки;</li><li>Навчання та підвищення кваліфікації (навчання як на робочому місці, так і на тренінгах, семінарах, вебінарах);</li><li>Кар'єрне зростання (від продавця-консультанта до адміністратора);</li><li>Корпоративні знижки на продукцію компанії.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи в торгівлі від 2-х років (бажано);</li><li>здатність знаходити спільну мову з клієнтом;</li><li>грамотність, знання української і російської мови;</li><li>відповідальність, пунктуальність;</li><li>впевнений користувач ПК;</li><li>акуратний зовнішній вигляд;</li><li>без шкідливих звичок.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>знання асортименту і конкурентних переваг продукції компанії;</li><li>консультація клієнтів, продаж та оформлення замовлення;</li><li>робота з програмою 1С, з касовою дисципліною;</li><li>підтримання порядку на робочому місці, викладка товарів у салоні.</li></ul><p><strong>Графік роботи:</strong> 17 робочих днів. Будні дні з 10:00 до 20:00. Субота та неділя позмінно: перша зміна — з 10.00 до 18.00, друга зміна — з 12.00 до 20.00.</p> <p><strong>Адреса:</strong> вул.Велика Кільцева дорога,110  ( ст.м.Теремки)</p> <p><strong>Якщо Ви саме така людина, то чекаємо Ваше РЕЗЮМЕ З ФОТО на вакансію «Продавець-консультант».</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавец консультант детской одежды Babi joy договірна
Менеджер по экспорту, ВЭД консультант (растительные масла, ... Agroliz договірна
Агент по недвижимости Reichert Estate 25000 грн.
Продавец в пекарню ФЛП Пекарёфф В.Д. 8000 грн.
Повар-закусочник в ресторан в центре Киева Первак 820 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Студія 33, компанiя договірна
Продавец-консультант в бутик детской одежды BabyZone 15000 грн.
Продавец Elisey 12000 грн.
Оператор пистолетчик АЗС ТД Сан Ойл 4000 грн.
Пекарь в ресторан в центре Киева Первак 1000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: