Вакансія Комплектувальник - пакувальник товару на склад в Німеччину, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Комплектувальник - пакувальник товару на склад в Німеччину (Джоб-Сервис Ужгород). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Робота без кваліфікації / Комплектувальник - пакувальник товару на склад в Німеччину

На 22.08.2025 в нашій базі:  883 вакансій,   491 резюме

Вакансія: Комплектувальник - пакувальник товару на склад в Німеччину (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:90000 грн
  • Місто:Німеччина
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>НІМЕЧЧИНА</p> <p>М. Мюнхен.<br /></p> <p>Працівники на склад KNUSPER.<br /></p> <p>Робота полягає в зборі та упакуванні продуктів харчування.<br /></p> <p>Набір для Українців з параграфом 24,а також громадян з паспортами країн ЄС.<br /></p> <p>Знання мови не обов'язкове, але бажане.</p> <p>Повне соціальне забезпечення і страхування.<br /></p> <p>Заробітня плата:<br /></p> <p>13.00 євро брутто в годину.</p> <p>2100€.,в місяць.</p> <p>Графік:<br /></p> <p>Зміна по 10 годин/3 днів в тиждень</p> <p>Зміна по 6 годин/3 днів в тиждень</p> <p>- Перша зміна з - 05:00</p> <p>- Друга зміна з - 09:00</p> <p>- Третя зміна з - 12:15</p> <p>(Можливо брати додаткові години).</p> <p>- Житло надаєтьсь з зарплати 530-600 євро.</p> <p>? Довіз на роботу і з роботи безкоштовно.</p> <p>Звертайтесь до менеджера. Контактний номер телефону +380660268586</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Робота без кваліфікації»:



Вакансія Компанія Зарплата
Різноробочий Українські печериці 35000 грн.
Автомойщик Автомойка 24 договірна
Підсобний робітник ЗЕСТ Аутсорсінг договірна
Вантажник Хаски Аутсорсинг 31000 грн.
Збиральник замовлень Хаски Аутсорсинг 32000 грн.
Пакувальник цукерок Хаски Аутсорсинг 28000 грн.
Пакувальник-фасувальник кондитерської продукції Хаски Аутсорсинг 23000 грн.
Оператор виробництва (без досвіду) ЗЕСТ Аутсорсінг договірна
Двірник Тутковский, ПАТ 12550 грн.
Охоронник вахта в Калуш Експосервіс 20400 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: