Вакансія Агент з нерухомості, Львів. Пошук роботи в Львові - Робота Агент з нерухомості (Sitalo Real Estate, АН). Шукаю роботу в Львові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Львові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Львові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Львові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Львові!

вакансії Львові / вакансії Нерухомість та страхування / Агент з нерухомості

На 25.09.2021 в нашій базі:  228 вакансій,   488 резюме

Вакансія: Агент з нерухомості (в Львів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>СІМЕЙНЕ Агенство нерухомості Sitalo Real Estate Lviv пропонує роботу для тих, хто хоче реалізувати себе та мати необмежений прибуток.<br /></p> <p><br /></p> <p>Ми пропонуємо:</p> <p>Навчання за рахунок компанії.</p> <p>Затишне розташування офісу.</p> <p>Технічне забезпечення: СРМ, професійна камера, камера 360 градусів, телефон.</p> <p>Юридична підтримка (супровід при укладанні договору, підготовка документів, консультація нотаріуса тощо)</p> <p>Рекламне забезпечення (використовуємо понад 15 рекламних майданчиків для розміщення реклами)</p> <p>Заробіток від 15000 грн.</p> <p>Відрядна оплата праці (розмір прибутку залежить на 90 відсотків від вашої наполегливості та професійності)</p> <p><br /></p> <p>Обов’язки:</p> <ul><li> Активна та креативна робота з клієнтами та власниками об'єктів нерухомості;</li><li> Консультування та супровід клієнтів на всіх етапах співпраці</li><li> Підбір та показ об`єктів нерухомості.</li></ul><p><br /></p> <p>Вимоги:</p> <ul><li> Вміння вести переговори</li><li> Активна життєва позиція</li><li> Цілеспрямованість</li><li> Відповідальність</li><li> Гнучкість</li><li> Бажання удосконавлюватись</li><li> Навички роботи з комп’ютером</li><li> Наявність авто буде перевагою</li></ul><p><br /></p> <p>Наші переваги:</p> <p>Успішний та професійний досвід роботи на ринку нерухомості з 2005 року.</p> <p>База клієнтів та об’єктів.</p> <p>Створення унікальної реклами, віртуальних турів та відео.</p> <p>Повна юридична, консультаційна та технічна підтримка.</p> <p>Постійне підвищення кваліфікаційних навиків співробітників.</p> <p>Організація колективного відпочинкового дозвілля.</p> <p><br /></p> <p>Якщо зацікавила вакансія або виникли питання, дзвоніть за номером 067 339 2211 (Ірина) та надсилайте резюме на пошту

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Агент по недвижимости АН 'АдресЪ' 10000 грн.
Менеджер по продажам, агент по недвижимости, риэлтор ЧФ Харьковское агентство ... 20000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами КиевЖитлоСервис 20000 грн.
Ріелтор AktiV 5000 грн.
Риелтор A.S.Y. Realty Company 15000 грн.
Ріелтор Агенство Нерухомості 10000 грн.
Інвестиційний аналітик ПАО «Недвижимость столицы... договірна
Агент з нерухомості Sitalo Real Estate, АН 10000 грн.
Юрист ЗАО "СК "Феникс" 12000 грн.
Начальник отдела продаж в Страховую компанию ЗАО "СК "Феникс" 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: