Персонал Львів: резюме та пошук співробітників в Львові, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Львові швидко, шукаю резюме в місті Львів.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Львові. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Львові, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Львові!

Резюме: Проектировщик (Львів)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Львів
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p>Синільник Юліана Вікторівна</p><p>Народилася 14 серпня 1986 року</p><p>КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ</p><p>м. Київ</p><p><br></p><p>МЕТА</p><p>- Творча роботау сфері проектування,геодезії, землевпорядкування та картографії</p><p>- Перспектива професійного зростання та навчання новому</p><p><br></p><p>ДОСВІД РОБОТИ:</p><p>2006 - 2008 рр. - архітектор «Київпроект» в інституті «Київдормістпроект»</p><p><br></p><p>2008 - 2009 рр. - інженер-землевпорядник в компанії «Інфо Терра». Забезпечувала</p><p>геодезичне і картографічне обгрунтування дозволів на побудову вздовждорожніх</p><p>конструкцій (АЗС, рекламних щитів, мотелів, кафе, ресторанів і т.д.)</p><p><br></p><p>2009 - 2011 - інженер по ГІС системах ТОВ «Аероскан». Виконува наступні</p><p>роботи:</p><p>- створювала електронні карти для автомобільних навігаторів</p><p>- оцифровувала космічні знімки</p><p>- вела інформаційну базу</p><p>Виконувала організаційно- розпорядчі функції:</p><p>- розподіляла роботу у відділі цифрування</p><p>- провіряла роботу перед внесенням її в загальну карту</p><p>- проводила підбір матеріалу для розширення загальної карти України</p><p><br></p><p>2011-2012- землевпорядник в організації «Приват». Займалася відведенням землі під проходження ЛЕП.</p><p><br></p><p>2012- 2019 – інженер в ООО «Газтранзит». Створювала архітектурні, містобудівні плани та кадастрові схеми проходження газопроводів та ліній зв’язку на території РФ. Займалась веденням координатних відомостей та відведенням землі під будівництво всіх прилягаючих об’єктів, отриманням дозволів та погоджень на проектування. Створювала проекти межування та планування територій, АЗС.</p><p>На даний час займаюсь проектуванням зовнішнього і внутрішнього газопостачання квартирних будинків та приватних садиб.</p><p><br></p><p>ОСВІТА</p><p>2003 - 2008: КНУ ім. Тараса Шевченка.</p><p>спеціальність: геодезія, картографія, землевпорядкування, менеджмент, викладач</p><p>географії і креслення</p><p>кваліфікація: інженер картограф, геодезист </p><p>На даний час вивчаю курс ландшафтного дизайну.</p><p><br></p><p>ПРОФЕСІЙНІ НАВИКИ І ЗНАННЯ</p><p> Досвід роботи з програмами: Microsoft Office,Adobe Photoshop,Ilustrator, AutoCAD,</p><p>ArcViev, ArcGis,MapInfo,Surfer, MicroStation, In4 </p><p>- Знання ПК документообiгу </p><p>- Створення електронних карт</p><p>- Створення презентаційних матеріалів (3D макетів, слайд шоу, плоских планів,</p><p>документаціної бази, створення візитної картки іміджу сучасної фірми)</p><p><br></p><p>ЗНАННЯ МОВ</p><p>- українська , російська (вільно)</p><p>- англійська (розмовна – середній рівень, технічні тексти - зі словником) </p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
  Jobs.ua рекомендує переглянути: